Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Říjen 3 (Německý den jednoty) OTEVŘENO - Neděle Říjen 4 EXTRA OTEVŘENO (12: 00-16: 00)


Kees Fens

Kees Fens (rok narození: 1964) mechanik

První auto, které jsem koupil, bylo na mém 21st. Byl to žlutý Ford Taunus od firmy 1975. V té době jsem to dostal od otce a v případě potřeby jsem ho obnovil. Milovala jsem práci na autě. Často jsem s přáteli jel na pláž. Cestou jsme několikrát hráli píseň „žlutá ponorka“ Beatles. Od té doby byl Ford pojmenován po písni a to byla naše „žlutá ponorka“.

Studoval jsem maloobchod na MDS v Bredě. Toto vzdělání trvalo 2 let a poté jsem chtěl začít pracovat hned. A tak jsem začal pracovat v Aldi, kde jsem manažerem společnosti 6 let. Poté jsem začal pracovat ve společnosti Prinsenbeek, která prodávala televizory a rádia. Moje práce v této společnosti byla prodavač a já jsem zde pracoval pro 5 let. Poté jsem začal pracovat v různých společnostech, které mě poslali jako technika po celém Nizozemí po dobu 15 let. Dlouho jsem pracoval na mých největších koníčcích, klasických vozech.

Můj sen auto je Ford Mustang z 1965. Myslím, že světlé barvy zapadají do Mustangu velmi dobře. Vezměte si jasně zelenou s černým interiérem, je to krásné!