Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Říjen 3 (Německý den jednoty) OTEVŘENO - Neděle Říjen 4 EXTRA OTEVŘENO (12: 00-16: 00)


Viktor Klemenčic

Viktor Klemenčič (rok narození: 1980) mechanik.

Koupil jsem první auto, když jsem byl 17 let starý. Byl to bílý Chevrolet Caprice z 1977. Koupil jsem ho v dokonalém stavu a nemusel jsem s tím nic dělat. Myslel jsem, že je to skvělé auto a řídilo to všude. Pocházím ze Slovinska a tak jsem si ji tam koupil od rakouského politika. Jel jsem na vozidlo za 6 let, ale musel jsem se ho zbavit, protože palivo bylo pro mě v té době velmi drahé.

Studoval jsem ve Slovinsku jako mechanik. Toto vzdělání jsem absolvoval po 3 letech. Můj otec má svou vlastní firmu při restaurování starých motocyklů a klasických automobilů, kde jsem začal pracovat po škole. Pracoval jsem pro svého otce za 19 roky v rodinném podniku, kde jsem se hodně naučil. Moje matka je holandská, a tak jsem přijela do Nizozemska pracovat pro společnost, kde se cítím jako doma a kde nabízejí dokonalé klasické automobily.

Nejkrásnější auto podle mého názoru je Chevrolet Chevelle z 1969. Přednostně v tmavé barvě, protože si myslím, že to nejlépe vyhovuje vozu. Mám taky rád, když auto má velký motor.