NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Chevrolet Camaro

První generace modelu Camaro byla představena v roce 1966. Auto bylo k dispozici jako dvoudveřové kupé nebo jako kabriolet s 2 + 2 sedadly. Ford Mustang si užil spoustu úspěchů. Kompaktní sportovní vůz Chevroletu, pojmenovaný Corvair, nemohl konkurovat Mustangu. Proto Chevrolet přišel s Camaro, které bylo podobné Mustangu. Auto bylo navrženo tak, aby vytvořilo auto, které mělo podobnou konvenční konfiguraci zadního pohonu a přední motor, jako je Mustang. První generace Camaro byla vyráběna až do roku 2.

Klasická auta Chevrolet na prodej

Druhá generace byla vyrobena v letech 1970 až 1981. Ve srovnání s první generací byl vůz druhé generace delší, nižší a širší. Auto nebylo k dispozici jako kabriolet. U druhé generace Camaro bylo provedeno několik změn. Podvozek a odpružení vozu byly revidovány, což vedlo ke zlepšení pohodlí a výkonu vozu. V roce 1974 a 1978 vůz získal facelift. Auto se trochu zvětšilo a rozšířilo.

Kupujete si Chevrolet Camaro?

Třetí generace modelu Camaro byla vyrobena v letech 1981 až 1992. Auto bylo první, které nabízí funkce jako moderní vstřikování paliva a pětistupňová manuální převodovka. Auto bylo o téměř 500 liber (227 kg) lehčí než jeho předchůdce. Chevrolet znovu zavedl kabriolet Camaro v roce 1987. Konstrukce vozu nebyla nic jako jeho předchůdci. Zadní okno bylo velké a vylepšilo nedávný vývoj. Přední sklo bylo v úhlu 62 stupňů. Toto porušilo vnitřní GM pravidlo, které omezovalo takové úhly na šedesát stupňů. V průběhu let dostal Camaro tři nové generace, což z něj činí celkem šest generací.

Chevrolet Camaro

E & R Classics, váš specialista na Chevrolet Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Chevrolet Camaro u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařovací a interiérové ​​postupy pro váš vůz Chevrolet Camaro
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Kompletní restaurování vašeho vozu Chevrolet Camaro
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země