NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
0031416751393

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Ferrari 348

Ferrari 348 je dvoumístný sportovní vůz poháněný dvěma sedadly s pohonem zadních kol a pohon zadních kol V8, nahrazuje Ferrari 328 v 1989 a pokračuje až do 1995. 348, zn. 348 tb (Trasversale Berlinetta) pro verze coupe a 348 ts (Spider) pro verzi targa, obsahuje normální verze 3.4-litru čtyřválcového motoru 4 s ventilem na válec V8. Stejně jako u svých předchůdců bylo číslo modelu odvozeno z jeho konfigurace, přičemž první číslice 2 jsou posunutí a 3rd je počet válců. Motor byl namontován podélně a spojen s příčnou manuální převodovkou, jako je Mondial t. "T" v názvu modelu 348 tb a ts označuje příčnou polohu převodovky.

Ferrari Classic Cars na prodej

Styl konstrukce Ferrari 348 se lišil od předchozích modelů s bočními bočními přívody vzduchu a obdélníkovými zadními světly připomínajícími Ferrari Testarossa. Zařízení 348 bylo vybaveno dvouokomponentním řízením motoru, dvojitými redundantními protiblokovacími brzdami a samodiagnostikovanými systémy klimatizace a topení. Modely z modelu 1993 a dále obsahují japonské startovací motory a výkonové generátory Nippondenso ke zlepšení spolehlivosti, stejně jako baterie umístěná v předním levém blatníku pro lepší distribuci hmotnosti. Podobně jako Testarossa, ale odjíždějící z 308u a 328u, byly chladiče oleje a chladiva přesunuty z nosu na boky, čímž se značně rozšířily pas, ale kabina se mnohem lépe ochladila.

Koupit Ferrari 348?

Ferrari 348 byl vybaven olejovým systémem pro suché ukládání oleje, aby zabránil hladovění olejem při vysokých rychlostech a při náročných zatáčkách. Hladina oleje může být přesně kontrolována na měrce, když je motor v provozu kvůli tomuto nastavení. Ferrari 348 byl vybaven nastavitelným zavěšením výšky a odnímatelným zadním rámem pro zrychlení demontáže motoru pro údržbu. Toto vozidlo také sloužilo jako testovací můstek pro Ferrari Enzo.

Ferrari 348

E & R Classics, váš specialista na Ferrari Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Ferrari 348 u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše auto Ferrari 348
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Ferrari 348
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země