NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
0031416751393

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Triumph TR4

Triumph TR4 (1961) je sportovní vůz postavený ve Velké Británii společností Standard Triumph Motor Company. Vozidlo (kód s názvem "Zest" během vývoje) vycházelo z podvozku a hnacího ústrojí předchozích TR sportovních vozů, ale z moderního Michelottiho těla. V průběhu výroby byly vyrobeny automobily 40.253. TR4 se ukázal být velmi úspěšný a pokračoval v robustním, "chlupatém" obrazu, který měl předchozí TRs.

Nový typ karoserie Triumph TR4 zanechal klasický výkres dveřních konstrukcí předchozích TR, aby umožnil okenní (rolovací) okna (namísto méně pohodlných bočních závěsů) a úhlová zadní část umožnila zavádění zavazadlového prostoru ) se značnou kapacitou pro sportovní vůz.

Triumph Classic Cars na prodej

Pokročilé funkce zahrnovaly první použití nastavitelného ventilace fasády ve výrobním voze a možnost jedinečného tvrdého vrcholu, který se skládal z pevného skla zadního okna s integrovanou roletou a odnímatelného ocelového středového panelu. Jednalo se o první takový střešní systém na výrobním voze a předcházel 5 roky Porsche 911 / 912 Targa, která se od té doby stala obecným názvem pro tento špičkový styl.

Na TR4 byl pevný střešní panel vyměnitelný s lehce složenou a uloženou vinylovou vložkou a nosným rámem nazývaným Surrey Top. Celá sestava hard top je často mylně označována jako "Surrey Top". V originálních katalogu výrobních dílů je sestava pevného horního a podsvícení uvedena jako sada "Hard Top". Vinylová vložka a rám jsou nabízeny samostatně jako "Surrey Top".

Nákup Triumph TR4?

Vlastnosti, jako jsou okna s otvíráním, byly považovány za nezbytný krok vpřed pro splnění konkurence a dosažení dobrého prodeje na důležitém americkém trhu, kde se nakonec prodala převážná většina TR4. Nicméně obchodníci měli obavy, že kupující nemusí plně ocenit nové vybavení, takže v 3u a 1961u byla vyrobena speciální krátká runovka TR1962A.

Triumph TR4

E & R Classics, váš specialista na Triumph Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář


Jaké jsou výhody nákupu vozu Triumph TR4 u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Triumph TR4
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Triumph TR4
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země