Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Nakupujeme a prodáváme klasická auta po celém světě
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Triumph TR4

Triumph TR4 (1961) je sportovní vůz postavený ve Velké Británii společností Standard Triumph Motor Company. Vozidlo (kód s názvem "Zest" během vývoje) vycházelo z podvozku a hnacího ústrojí předchozích TR sportovních vozů, ale z moderního Michelottiho těla. V průběhu výroby byly vyrobeny automobily 40.253. TR4 se ukázal být velmi úspěšný a pokračoval v robustním, "chlupatém" obrazu, který měl předchozí TRs.

Nový typ karoserie Triumph TR4 zanechal klasický výkres dveřních konstrukcí předchozích TR, aby umožnil okenní (rolovací) okna (namísto méně pohodlných bočních závěsů) a úhlová zadní část umožnila zavádění zavazadlového prostoru ) se značnou kapacitou pro sportovní vůz.

Triumph Classic Cars na prodej

Pokročilé funkce zahrnovaly první použití nastavitelného ventilace fasády ve výrobním voze a možnost jedinečného tvrdého vrcholu, který se skládal z pevného skla zadního okna s integrovanou roletou a odnímatelného ocelového středového panelu. Jednalo se o první takový střešní systém na výrobním voze a předcházel 5 roky Porsche 911 / 912 Targa, která se od té doby stala obecným názvem pro tento špičkový styl.

Na TR4 byl pevný střešní panel vyměnitelný s lehce složenou a uloženou vinylovou vložkou a nosným rámem nazývaným Surrey Top. Celá sestava hard top je často mylně označována jako "Surrey Top". V originálních katalogu výrobních dílů je sestava pevného horního a podsvícení uvedena jako sada "Hard Top". Vinylová vložka a rám jsou nabízeny samostatně jako "Surrey Top".

Nákup Triumph TR4?

Vlastnosti, jako jsou okna s otvíráním, byly považovány za nezbytný krok vpřed pro splnění konkurence a dosažení dobrého prodeje na důležitém americkém trhu, kde se nakonec prodala převážná většina TR4. Nicméně obchodníci měli obavy, že kupující nemusí plně ocenit nové vybavení, takže v 3u a 1961u byla vyrobena speciální krátká runovka TR1962A.

Triumph TR4

E & R Classics, vašeho specialisty Triumph Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář


Jaké jsou výhody nákupu vozu Triumph TR4 u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Triumph TR4
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Triumph TR4
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země