Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Neděle 1. listopadu (Den Všech svatých) EXTRA OTEVŘENO od 12:00 do 16:00
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Volkswagen Beetle

Beetle, oficiálně Volkswagen Typ 1, je ekonomické auto vyrobené Volkswagen od 1938 - 2003. U modelů 21.000.000 vyrobených vzduchem chlazeným uspořádáním pohonu zadního pohonu s pohonem zadních kol je Beetle celosvětově nejdůležitějším a nejmodernějším vozem jedné konstrukční platformy.

Volkswagen Classic Cars na prodej

Ačkoli byl Beetle navržen v produktech 1930, začalo se produkce ve značných počtech v 1945. Beetle byl interně nazvaný Volkswagen Typ 1 a prodával se jednoduše jako "Volkswagen". Pozdější modely byly označeny jako VW 1200, 1300, 1500, 1302 nebo 1303. Beetle byl ve své domovině široce znám jako Käfer a později byl v Německu prodáván jako takový. Ve vozidle 1950 byl VW Beetle pohodlnější a výkonnější než většina ostatních malých vozů na evropském trhu. To zůstalo nejprodávanějším v USA, díky velkému úspěchu vysoké kvality a inovativní reklamě.

Koupit brouka Volkswagen?

VW Beetle představoval zadní náhon, pohon zadních kol, vzduchem chlazený válec 4, boxerový motor v karosérii 2 s plochým čelním sklem, uchycení pasažérů 4 a uložení zavazadlového prostoru pod přední kapotu a zadní sedadlo. Přední a zadní odpružení představují torzní tyče společně s přední stabilizační tyčí - poskytují nezávislé zavěšení na všech kolech. Určité počáteční rysy byly následně revidovány, včetně mechanických bubnových brzd, zadních oken s dělenými okny, mechanických směrových světel a nesynchronizované převodovky. Během své výroby VW prodával Beetle ruční převodovkou 4. Z nabídky 1961 VW byla nabízena volitelná verze poloautomatické převodovky Saxomat: pravidelná čtyřstupňová manuální transaxle spojená s elektromagnetickou spojkou s odstředivou spojkou používanou pro volnoběh. Počátkem 1967 nabízel Volkswagen volitelnou poloautomatickou převodovku, která byla třístupňová manuálně spojená s elektromatickou spojkou a měničem kroutícího momentu.

Volkswagen Beetle

E & R Classics, odborník na Volkswagen Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář


Jaké jsou výhody nákupu vozu Volkswagen Beetle v ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Volkswagen Beetle
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Volkswagen Beetle
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země