Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Neděle 1. listopadu (Den Všech svatých) EXTRA OTEVŘENO od 12:00 do 16:00
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Volkswagen T2

Generace 2nd značky Volkswagen Typ-2 (známá jako T2) byla představena v 1967. Byla postavena v Německu až do 1979. Modely před 1971 se často nazývají T2a (počáteční pozice), zatímco modely po 1972 se nazývají T2b (pozdní pozice). Tato generace 2-generace typu 2 ztratila své výrazné přední čelní sklo, byla mírně větší a značně těžší než jeho předchůdce. Nový model se také zbavil zadního zavěšení výklopné nápravy a převodových skříní, které se dříve používaly pro zvýšení výšky jízdy. Namísto toho byly polosamotové nápravy vybavené konstantními rychlospojkami zvýšenou výškou jízdy, aniž by došlo k divokým změnám v kloubovém závěsu závěsů nápravových čepů brouků.

Volkswagen Classic Cars na prodej

T2b byl zaveden postupnou změnou v letech 3. První modely obsahovaly zakulacené nárazníky, které obsahovaly krok pro použití při otevřených dveřích, přední dveře, které se otevřely od těla na 90 °, bez předních okrajů na okrajích a příchytky vzduchového půlměsíce v sloupcích D. Měly také jedinečné otvory motoru a až do předních indikátorů 1971, které se na nosu nacházejí spíše než vysoko na obou stranách mřížky čerstvého vzduchu. Model 1971 Type-2 byl vybaven novým motorem 1.6L s dvěma vstupními otvory na každé hlavě válců a byl klasifikován jako DIN podle normy 37kW. Důležitou změnou bylo zavedení předních kotoučových brzd a nových silničních kol s brzdovými větracími otvory a plochějšími výčnělky. Nejvýznamnější změnou v 1972 byla větší část motoru, aby se vešla na větší motory 1.7 na 2.0-litry z modelu Volkswagen typu-4 a přepracovaný zadní konec, který eliminoval odnímatelnou zadní záslepku. Bezpečnost při nárazu se zlepšila díky stlačitelné konstrukci za předním nárazníkem. To znamená, že T2b byl schopen splnit bezpečnostní normy USA. Emblem Volkswagenu vpředu byl o něco menší.

Koupit Volkswagen T2?

Pozdější změny modelu byly především mechanické. 1974 získal T2 svůj konečný tvar. Během pozdních 1970 byly vybudovány a testovány první prototypy vozů Type-2 s pohonem 4.

Volkswagen T2

E & R Classics, odborník na Volkswagen Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář


Jaké jsou výhody nákupu vozu Volkswagen T2 v ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro váš vůz Volkswagen T2
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Volkswagen T2
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země