NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen

Bouwjaren1956 Jaguar XK140

1956 Jaguar XK140 byl první sportovní vůz značky Jaguar s automatickou převodovkou. Stejně jako u všech modelů XK140 byl dostupný i ve stylu karoserie 3. Otevřený dvoupatrový Roadster měl plátěný plášť, který seděl za sedadly. Drop Head Coupe měl trvale namontovanou polstrovanou špičku, která seděla nad vozovkou, když byla spuštěna. Na rozdíl od Open Two Seater měl pevnou čelní sklo. Kupující také ocenili dostupnost drátových kol a dvojitých výfuků, které byly k dispozici na 1956 Jaguar.

Hledáte si koupit klasický model Jaguar?

Interiér modelu 1956 Jaguar XK140 byl také vylepšen. Jediná baterie se nyní nacházela do hloubky křídla na vstupní straně. Jaguar XK140 se stal jedním z nejžádanějších sportovních vozů na trhu, přičemž řada automobilů byla vyvážena především do USA. Několik tipů pro tento konkrétní model patří: kontrola hrdze, zajištění toho, aby co nejvíce komponentů bylo originální, požádejte o dokumentaci týkající se historie a uvědomte si potenciální náklady na údržbu a obnovu.

Jaguar Classic Cars na prodej