NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen

BouwjarenTyp 1965 Jaguar E

E-Type zůstal jedním z nejpopulárnějších sportovních vozů v celém závodě 60 a byl poháněn pouze nejvýkonnější klientelou dne. Válcový motor 4.2 6, který byl původně použit v modelu Jaguar XK150, umožnil přístup k rychlostem větším než 150 mph. Některé změny, které byly začleněny do typu 1965 E, obsahovaly generátor, který byl nahrazen alternátorem, a elektrický systém Lucas se přepnul na zápornou zem. Palubní deska se změnila z hliníku na černou barvu a přidaly se pohodlnější sedadla.

Hledáte si koupit klasický model Jaguar?

Možná, že nejlepší tip, který ER Classics může nabídnout, je koupit si auto v nejlepším možném stavu, který si můžete dovolit. Relativně levný typ E se může rychle stát noční můrou s problémy, jako je rez, elektrické systémy a další problémy. Zatímco může stát vám nějaké peníze navíc, najímat odborníka na 3rd, abyste mohli prověřit potenciální nákup, může ušetřit spoustu peněz. ER Classics by rádi s vámi mluví a pomůže vám najít typ Jaguar E vašich snů.

Jaguar Classic Cars na prodej