Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Říjen 3 (Německý den jednoty) OTEVŘENO - Neděle Říjen 4 EXTRA OTEVŘENO (12: 00-16: 00)

Prodáváte své klasické auto?

Prodej, nákup a zásilka klasických automobilů

Chcete prodat své klasické auto nebo veterán, ale nechcete se zabývat cizími osobami na prahu, příchozími telefonními hovory, diváky, ale nikoli kupujícími a prostě jen hádkami obecně. Nebo možná jste prostě neměli štěstí a ještě jste prodali své klasické auto. E & R Classics poskytuje řešení, pokud jde o prodej klasického auta. Specializujeme se na nákup, prodej a zásilku starých a klasických automobilů.

Smlouva o přepravě

PROSÍM VYPLŇTE FORMULÁŘ NÁVOD K NABÍDCE VÁŠHO AUTA.

+ 31638603996

Specifikace kontaktu

Specifikace vozu

* Povinné pole

Nákup klasického auta

Vzhledem k rychle se měnícímu inventářu neustále hledáme zajímavé klasické automobily, které si kupujeme. Pokud máte zájem nabídnout klasický vůz nebo klasický vůz, vyplňte prosím tento formulář. Vždy vás budeme kontaktovat.

Prodej zásilky vašeho klasického auta je naprosto ZDARMA!

Samozřejmě získáte více peněz tím, že zašlete své klasické auto spíše než prodávat své klasické auto přímo k nám. E & R Classics je jedním z nejvýznamnějších klasických prodejců automobilů v Evropě. Zaměřujeme se na mezinárodní trh. Prodáváme naše klasické automobily jednotlivcům, vracejícím se zákazníkům a prodejcům automobilů doma iv zahraničí. V 2017 jsme prodávali automobily 500 classic zákazníkům v různých zemích 21.

Prodáváme pro vás vaše klasické auto. Neplatíte žádné poplatky! Výhody a výhody:

 1. Volný prostor ve vaší garáži / skladování.
 2. Vaše klasické auto bude v našem showroomu bezpečně a sucho skladováno.
 3. Jediné, co musíte udělat, je přivést vaše auto k nám, žádné další potíže. Případně můžeme také vyzvednout auto u vás za poplatek.
 4. Pracujete s oficiálně certifikovanou společností (RDW).
 5. Váš vůz bude nabízen na trhu profesionálním způsobem klasickými nadšenci automobilů.
 6. Kupující může obchodovat s vozem na klasickém autě na E & R Classics. Zkušenosti ukazují, že mnoho zákazníků je ochotno obchodovat s vozem, což je ve většině případů pro jednotlivce poměrně obtížné. Tato možnost zvyšuje pravděpodobnost, že 60% bude prodáno klasickým vozidlům.
 7. Správní proces a finanční vypořádání správně zajišťuje E & R Classics.
 8. A co je nejdůležitější, budete těžit z naší rozsáhlé sítě mezinárodních obchodních vztahů a reklam, a to jak online, tak v časopisech po celé Evropě.

Proč bych prodával své auto prostřednictvím E & R Classics místo toho, aby jsem je sám prodával?

Každé klasické auto je jedinečné. My jako odborníci přesně víme, jak nabídnout vaše auto a ještě důležitější, komu. Možná, že vaše auto ve vaší zemi není tak populární, ale je ještě více populární v zahraničí. Víme o tom vše, díky dlouholetým zkušenostem s klasickým obchodníkem s automobily. Je dobře známo, že prodejní cyklus klasického auta může být dlouhá. Nemusíte se starat o reklamu, prodej, komunikaci s možnými kupci, schůzky a obtěžování prázdných slibů potenciálními kupci, postaráme se o to vše! Dále se staráme o finanční vypořádání a zpracování licencí bez nákladů. Tím, že prodáte své klasické auto prostřednictvím E & R Classics, existuje pravděpodobnost 90%, že vaše auto bude prodáno během 6 měsíců.

Jak to funguje?

 1. Uveďte své auto v čistém a leštěném stavu do našeho showroomu v Waalwijku. Případně můžeme také vyzvednout auto u vás a nechat jej vyčistit a leštět profesionálním mycím prostředkem (náklady jsou na vaše náklady). Do vozu zahrňte také historické dokumenty.
 2. Náš odborník kontroluje vůz a spolu s vámi určíme hodnotu.
 3. Když se obě strany dohodnou, uzavře se smlouva. Máte na výběr, abyste s sebou vzali dokumenty automobilu nebo je nechte u nás, kde budou uloženy v bezpečí. Samozřejmě, že jste majitelem auta.
 4. Vaše auto bude fotografováno a inzerováno na našich internetových stránkách. Vytváříme také prodejní plán pro vaše auto a propagujeme vaše auto prostřednictvím reklam a webových stránek doma iv zahraničí.
 5. Při prodeji auta bude dohodnutá částka převedena na váš bankovní účet.
 6. Připravujeme veškeré doklady pro nového majitele vozu, dopravíme vozidlo, pokud chceme, a zasíláme vám upozornění poštou.

Existují nějaké náklady prodejem mého vozu prostřednictvím zásilky?

NE, neexistují žádné další náklady. Zůstanete vlastníkem automobilu, dokud nebude vozidlo prodáno. Během zásilky by auto mělo být pojištěno vámi. Je-li to možné, jste odpovědní za veškeré náklady na opravu vozidla (např. Prázdnou baterii) a / nebo obnovení osvědčení APK / MOT během zásilky. Opravy se provádějí pouze s vaším svolením.

Jaké jsou příjmy E & R Classics?

Propagujeme Vaše auto na částku vyšší, než je dohodnutá cena zásilky, abychom pokryli náklady, jako je nájem v našem showroomu, osobní náklady atd. Je to tak snadné!

Vyplňte prosím tento formulář, vždy vás budeme kontaktovat.
V závislosti na vaší nabídce a cenách bychom se mohli rozhodnout koupit si auto
nebo navrhnout, aby vaše auto v zásilce prodalo za vás.
Zavolejte nám, pokud máte nějaké dotazy: + 31 416 751393