NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
0031416751393

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciální

Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale by debutoval v 1957 se zjednodušenou karoserií a senzačním vzhledem. 1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale je často srovnáván se sportovním vozem Disco Volante a futuristickou Berlina Aerodinamica Tecnica. Všechny modely Giulietta Sprint Speciale jsou vybaveny výkonným dvojitým vačkovým motorem 1.3, Veloce, který nabízí dva karburátory Weber a přibližně 100 koňské síly. Sběratelé považují 1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale za jedno z nejatraktivnějších klasických automobilů značky Alfa Romeo. Auto, které se může nacházet na každém ročníku rallye, je Giulietta Sprint Speciale výjimečnou možností pro ty, kteří chtějí do své kolekce přidat klasické auto Alfa Romeo.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

Odhaduje se, že přibližně 1366 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale auta byly vyrobeny před 1963, když model se stal Giulia Sprint Speciale. Jedinou opravdovou změnou vozu v té době byla zavedení nového motoru 1570 cc a předních kotoučových brzd. Přemýšlejte o koupi 1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale? Můžete si být jisti, že tohle je investice Alfa Romeo, která jistě obstojí v testu času. Při nákupu se vždy ujistěte, že model, který vás zajímá, je co nejdříve originální. Zatímco mechanika je typicky přímá a poměrně snadno pracuje, karoserie pro tyto modely může být poměrně drahá. Každé auto by mělo být zkontrolováno pro hnilobu v celém těle. V tomto procesu vám může pomoci kvalifikovaný mechanik Alfa Romeo nebo klasický vůz. Pro více tipů pro 1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale se prosím spojte s ER Classics. Jejich tým vám pomůže najít Giulietta Sprint Speciale, o kterém jste si vymýšleli. Od restaurátorských projektů až po originální mincovny.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej