NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


1959 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciální

Společnost Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale, která byla uvedena v prodeji v 1957, udělala dojem automobilového průmyslu se zjednodušenou karoserií a krásným zakřivením. Bertone navrhl a vyrobil Sprint Speciale pro Alfa Romeo, nabízenou jako luxusní Giulietta. Auto by se stalo senzačním doplňkem k sestavě Giulietta. Příklady 100 Low Nose se vyrábějí v počátečních letech výroby, z nichž některé jsou hliníkové. Tyto příklady s nízkou nosností jsou velmi vzácné.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

Pokyny pro zákazníky Ať už hledáte 1959 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale, můžete si uvědomit, nebo si můžete vyzkoušet nejlépe auto show, ER Classics vám pomůže najít klasické auto, které si přejete. Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás. Také doporučujeme procházet náš online inventář, abyste si prohlédli vozy Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale v současné době v našem showroomu.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej