NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen

Bouwjaren1962 Jaguar XKE

Designed by Malcolm Sayer, byl model Jaguar XKE navržen tak, aby podváděl vítr. Jaguar XKE byl obrovský úspěch. Vydáno v 1961, rychle se stalo jedním z nejznámějších britských automobilů desetiletí. Chcete koupit 1962 Jaguar XKE? ER Classics Holland vás rád poskytne několik tipů, jak tento proces ulehčit.

Hledáte si koupit klasický model Jaguar?

Pokud chcete zakoupit 1962 Jaguar XKE jako investici, je originálnost klíčová. Mnoho Jaguar XKE bylo převedeno pomocí alternativních motorů a kupé byly přeměněny na roadstere. Dlouhodobá hodnota těchto klasických automobilů bude nižší než skutečný originál. Budete chtít zajistit, aby originální díly Jaguar byly používány v jakémkoliv druhu obnovy. Pro ty, kteří hledají projekt restaurování, to nemusí být příliš znepokojující. Dalšími úvahami by měly být hrdzavé a mechanické nebo elektrické problémy. Chcete-li se dozvědět více o 1962 Jaguar XKE, tým ER Classics by rád s vámi mluvil. Také vás vybízejí k procházení jejich online inventáře.

Jaguar Classic Cars na prodej