NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen

KLASICKÉ VOZY V EVROPĚ

Evropa miluje klasické vozy! Množství vozů starších než 25 je v Evropě relativně vysoké.
Mnoho z těchto klasických automobilů na evropských silnicích má německý původ, například Mercedes-Benz, Volkswagen klasiky jsou také docela populární, jako je Beetle, ale také vozy Volkswagen a samozřejmě Karmann Ghia. Také klasické Porsche auta se stále dělají dobře v Evropě.
Vedle německých klasických automobilů najdete na evropských silnicích mnoho francouzských klasických automobilů. Evropa miluje starou Citroen automobily, například 2CV a Traction Avant. Najdete zde také mnoho speciálních Peugeot a renault klasické automobily. Francouzské značky automobilů, jako je Panhard, Talbot a Bugatti jsou mnohem vzácnější.

Klasická auta Evropa

KRÁSNÉ KLUBOVÉ AUTOMOBILY NA PRODEJ

Evropa má mnohem víc na skladě pro klasické auto fanatiky. Švédové měli klasiku Volvo; Italové Fiat, Alfa Romeo, a Ferrari klasické automobily. Spojené království také představuje některé klasické krásy na evropských silnicích s takovými značkami, jako je MG, Triumph, Austin Healey a Jaguár.

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

E & R Classics, váš specialista na klasické vozy!